+420 720 115 467 info@akcnisvitidla.cz

Více zeleně v domácnosti díky novým svítidlům

Většina domácností vlastní nějakou pokojovou rostlinu – minimálně monsteru, juku či alespoň kaktus. Díky novým trendům, které se zaměřují na spojení s přírodou, můžete své zelené spolubydlící dokonce hýčkat umístěním ve svítidlech k tomu určených a „zasadit“ je tak přímo do atmosféry Vaší místnosti.

Více zeleně v domácnosti díky novým svítidlům

Život s rostlinami nabízí mnoho výhod. Kromě zklidňujícího efektu zelené barvy rostlina především zlepšuje vnitřní klima a zajišťuje spojení s přírodou v dnešní vysoce digitalizované rychlé době, kdy navíc více než polovina lidstva žije ve městech.

Rostliny a světlo jsou dva důležité faktory pro to, abyste se cítili jako doma. Tak proč tyto dva aspekty rovnou nespojit? V závislosti na vašich potřebách můžete svítidla opatřit buď dekorativní nebo speciální žárovkou pro rostliny.

Krása života s rostlinami spočívá v tom, že se krásně mísí s různými styly interiéru. Ať už je to skandinávský vzhled, minimalistický černobílý design, průmyslový nebo romantický styl - rostliny se hodí vždy. Čtyři svítidla řady Neordic od firmy Paulmann splňují stejné požadavky. Dvě závěsná svítidla a stolní a stojací lampa překvapí jako dekorativní prvek, které lze integrovat do různých stylů života.

Více zeleně v domácnosti díky novým svítidlům

Díky svítidlům od firmy Paulmann se zelení miláčci dostanou do centra pozornosti nejen během dne, ale mohou být obdivováni až do pozdních večerních hodin.