+420 720 115 467 info@akcnisvitidla.cz

Inspirace v osvětlení

Inspirace pro jídelnuJídelna

Jídelna je místo, kde trávíme spoustu příjemného času. Je to místo, kde vrcholí každodenní kulinářské výtvory. Místo, kde každý den začíná skvělou snídaní a končí výbornou večeří.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro obývací pokojObývací pokoj

Obývací pokoj, to je středobod bytu nebo domu. Trávíme zde spoustu času, relaxujeme, hrajeme si s dětmi, pracujeme. Každá činnost vyžaduje specifické osvětlení.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro koupelnuKoupelna

Vstáváte ráno správnou nohou? S naším osvětlením do koupelny budete každé ráno svěží a večer zase příjemně naladění pro cestu do postele. To pravé osvětlení do koupelny je nejen efektní, ale i efektivní a bezpečné.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro kuchyniKuchyně

Nejen profesionální kuchaři, ale i laici potřebuji při přípravě kulinářských specialit či jen obyčejných svačin to správné osvětlení.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro ložniciLožnice

V ložnici strávíme spoustu času, nejenom při spánku, a tak i zde dobré světlo zlepšuje kvalitu života. Správné hlavní osvětlení je důležité například při oblékání, je důležité vyhnout se stínům a oslnění. Výklopná zápustná svítidla, lankové nebo kolejnicové systémy nabízejí flexibilitu a díky stmívání můžete vytvořit náladu, který se vám líbí. Efektivní je např. i nepřímé osvětlení. Stolní nebo nástěnná lampička je pak skvělým pomocníkem při čtení na lůžku, optimálně s otočným reflektorem s širokým úhlem záření.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro chodbuChodba

Na chodbě dochází k různým setkáním – někdy krátkým hektickým, jindy zas napínavým a dlouhým, například při vítání nebo loučení s hosty. A to jsou jistě dobré důvody pro dobré světlo!


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro schodištěSchodiště

Jestli se vaše schody stanou dětským hřištěm nebo místem častých nehod – to rozhodne právě osvětlení! Existuje mnoho sofistikovaných řešení osvětlení, díky nimž může být domácí schodiště bezpečným a atraktivním místem.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro venkovní osvětleníVenkovní osvětlení

Na domě, kolem domu, ale také na balkóně či terase - osvětlení zkrášluje domov, umožňuje lepší orientaci, prodlužuje západ slunce a nechává zapomenout během večerního příjemného posezení na chladné počasí.


Inspiraci najdete zde

Inspirace pro osvětlení restauraceRestaurace

Při příchodu do restaurace hodně záleží na prvním dojmu. Ten může být díky správně zvolenému osvětlení vynikající. Svítidla by měla plnit funkci nejen dekorativní a estetickou, ale nezapomínejme na funkční úlohu. Díky vhodnému osvětlení vytvoříte příjemnou atmosféru a návštěvník se tak bude cítit dobře. Pak už zbývá jen naservírovat delikátní pokrm.


Inspiraci najdete zde